DURANTA VIRYA oferuje techniki, umożliwiające poprawę i zwiększenie:

- efektywności pracy umysłowej
- koncentracji
- motywacji
- umiejętności radzenia sobie ze stresem
- poprawy kreatywności pracowników,
- wzmocnienia ich intuicji
- wzmocnienia kondycji psychicznej i odporności na stres.
- niwelowania napięcia w zespołach ,
- zwiększenia satysfakcji i przyjemności z pracy poprawiając przy tym jej efektywność
- pomocy w budowaniu zrównoważonych zespołów w pełni wykorzystujących swój potencjał
- wsparcia rozwoju wewnętrznego kadry zarządzającej i managerów kierujących zespołami

Techniki jogi, medytacja, tai chi i chikung w warunkach korporacyjnych, szeroko rozpowszechniły się w zachodnim biznesie, a od pewnego czasu stają się dostępne także w Polsce. Przyglądając się kulturze Japonii, Chin i Dalekiego Wschodu,nie sposób nie zauważyć ich dokonań w sferze medycyny i rozumianego holistycznie zdrowia.

Rozważając ofertę DURANTA VIRYA należy odróżnić dobroczynny wpływ sportu (jogging,basen, kulturystyka, fitness) służący utrzymaniu kondycji fizycznej, od pracy z ciałem, której celem jest podwyższenie sprawności intelektualnej i energetycznej.
Dziękipracy z ciałem i umysłem ludzie są bardziej skoncentrowani na swoich zadaniach i bardziej efektywni, łatwiej regenerują siły, lepiej radzą sobie z przemęczeniem związanym np. z wielogodzinną pracą w biurze, przy komputerze.
Treningi, które proponujemy możemy ocenićjako dorobek minionych i obecnych cywilizacji. Sprawdzone naukowo iwłączane w proces leczenia czy rehabilitacji w naszym wydaniu stanowiąprofilaktykę, ale również rozwój i doskonalenie. Nawet gdyby nieistniały liczne badania naukowe , o skuteczności jogi, czy medytacjiświadczą miliony ludzi praktykujących na całym świecie. Chcemy, abynasze działania i decyzje były "Evidence based" : joga to ponad 1300publikacji w bazie Medline, medytacja ponad 1800 prac.

Osoby, które stosują oferowaneprzez DURANTA VIRYA techniki zdecydowanie mniej chorują i rzadziejkorzystają ze zwolnień lekarskich, wykorzystują lepiej swój potencjałumysłowy i łatwiej zachowują spokój w trudnych sytuacjach. Powiększającswój potencjał energetyczny stają się nie tylko lepszymi pracownikami,ale również ludźmi zdrowymi w rozumieniu zarówno fizycznym, jak i psychicznym, socjologicznym i duchowym.
Proponowane przez nas metody nie są eksperymentem przenoszenia wartościpochodzących z innych kultur, które możecie znać Państwo z popularnej wobecnym wieku ezoteryki. To dorobek naszej cywilizacji poznany iopisany przez akademickie autorytety, z takich dziedzin jak: medycyna,psychiatria, psychologia, promocja zdrowia i wiele innych. I co ważne - nie mają niekorzystnych efektów ubocznych.

Forma

Sesje ćwiczeń oferowane przez DURANTA VIRYA odbywają się na terenie biur, przy minimalnym wsparciu organizacyjnym ze strony firmy zapewnienie sali, wyłączenie pomieszczenia z użytku na
czas treningu.DURANTA VIRYA zapewnia wszystkie materiały szkoleniowe, pomoce oraz kadrę doświadczonych i wyszkolonych trenerów.

Sesje powinny odbywać się ok. 2 razy w tygodniu po 60-90 minut wpasowanych w rytm pracy firmy.

Możliwe są następujące warianty zajęć:

• Sesje poranne (przed pracą, powinny kończyć się ok. 8.30)
• Sesje wieczorne (po pracy)
• Sesje w przerwie na lunch (krótkie sesje oddechowe lub medytacji)
• Sesje weekendowe (zajęcia w dni wolne, dla chętnych)

Nie czekaj ! Skontaktuj się nami - wspólnie omówimy Wasze potrzeby i zaproponujemy zajęcia


Strona Główna | O nas | Oferta | FAQ | Aktualności | Kontakt | Strefa klienta | Strefa trenera

Realizacja www.superbest.pl